Działka budowlana Paniówki
Paniówki, śląskie
- 360 000 zł
- 2 600 m²
- 138,46 zł/m²
Justyna Faber
Skontaktuj się
Działka budowlana Paniówki
Paniówki, śląskie
zaktualizowane:
3 maja 2026
Działka budowlana Paniówki
Zaktualizowane: 3 maja 2026
360 000 zł 2 600 m² 138,46 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 360 000 zł (138,46 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 2 600 m²
- kształt: prostokąt; szerokość: 19m
- dojazd drogą utwardzoną
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg
- Źródło: biuro nieruchomości: EM1 Nieruchomości, zaktualizowane: 03.05.2026
Lokalizacja
- Adres: Paniówki, Gierałtowice, gliwicki, śląskie
- Otoczenie: łąka
- cicho
Opis nieruchomości
Paniówki, gm. Gierałtowice
Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 2600 m².
Do nieruchomości prowadzi utwardzony dojazd.
Szerokość 19 m.
Na działce dostępne są media: prąd i woda.
To idealne miejsce do realizacji Twoich planów budowlanych.
Działka znajduje się w cichej lokalizacji, dojazd z drogi gminnej.